Svatba je jedinečná a velice speciální událost každého páru. Věřím, že je proto zapotřebí individuální přístup. Velice ráda Vám napeču sladké na Váš svatební raut. Základem je unikátní svatební dort přesně podle Vašich představ. Nesmím také zapomenout na tartaletky, makronky či jiné koláčky, po kterých si budou hosté oblizovat prsty! 🙂

Pokud máte o služby mé dílny zájem, stačí když se mi ozvete a domluvíme se na schůzce ve výrobně. Zde vytvoříme náčrt dortu. Probereme společně velikost, příchuť a zdobení do posledního detailu. Poté Vám stanovím cenu a pokud se závazně dohodneme, tak už Vám nezbývá nic jiného, než se těšit na svůj Den D obohacený o unikátní a dokonalý dort. 🙂 Prosím Vás, ať si svůj svatební termín zarezervujete co nejdříve, abych mohla vše doladit do posledního detailu dle Vašich představ. Nejlépe 1 měsíc předem.

Cena svatebního dortu se pohybuje od 100 do 250 Kč za porci. Cena se odvíjí dle počtu porcí, příchutě a náročnosti zdobení. Nacenění každého dortu je velice individuální, proto se nemusíte bát se mi ozvat a vše spolu můžeme probrat.

V nabídce jsou také výslužkové krabičky, které obsahují naše minidezerty dle vašeho výběru v dárkovém balení. Ceník na vyžádání.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek