Velikost:                                                      Cena:
18 cm Ø                                                od    800 Kč (8 porcí a více)
20 cm Ø                                                od 1 100 Kč (10 porcí a více)
24 cm Ø                                                od 1 400 Kč (14 porcí a více)
26 cm Ø                                                od 1 650 Kč (16 porcí a více)
30 cm Ø                                                od 2 500 Kč (25 porcí a více)

 

Ceny jsou orientační. Odvíjí se od náročnosti zdobení a příchutí. Za příplatek lze udělat vyšší variantu dortu, která je v poslední době velice populární. Doporučuje se u menších průměrů dortu. 

Dorty jsou lehké a svěží. Nepoužívám těžké máslové krémy. Pouze speciální čoko krém z belgické čokolády má podíl másla, ale jelikož je vařený, není tak těžký. Ostatní krémy jsou na bázi mascarpone, tvarohu, cream cheese a vysokoprocentní smetany. Na dorty nepoužívám fondán, marcipán ani žádné podobné hmoty. Všechny dorty jsou pečeny z vajíček z volného chovu. Dorty zdobím makronkami, ořechy, čokoládou, květy, jedlými květy, domácími bonbony a ovocem.

JAK SI VYBRAT DORT?

1. Vyberte si průměr dortu

2. Vyberte si obtření dortu (nahatý dort, polonahatý – prosvítající korpus, úplně obtřený, případně vzor) a obtírací krém (světlý, tmavá ganaš, krém dle příchutě)

3. Vyberte si zdobení dortu (ztékance z čokolády  či karamelu ano/ne, styl zdobení( do kruhu, půlměsíc, po celé ploše), použité suroviny (ovoce, ořechy, čokoláda, makronky, květy, pusinky atd.), barevné spektrum

4. Vyberte si korpus z nabídky (vždy jeden druh)

5. Vyberte si krém uvnitř dortu, může být stejný jako obtírací (vždy jeden druh)

6. Vyberte si doplňující chuť uvnitř dortu – slaný karamel, karamel, čokoláda, ořechy, rozvar z ovoce, citronový krém (vždy jeden druh)

Příchutě:

Krémy: mascarpone+tvaroh, mascarpone+tvaroh+smetana, malina, borůvka, kokos, skořice, citron, limetka, máta, malina+bazalka, mascarpone+cream cheese, čoko extra z tmavé belgické čokolády, vanilka, káva, pistácie, jahoda, kaštan, nugát, ostružina, mascarpone+bílá čokoláda, karamel, cookies a smetana, pomeranč, arašíd, lesní směs, nutella, pomeranč+zázvor, levandule, matcha, slaný karamel, karamel

 

Korpusy: extra čoko, kakaový piškot, vanilkový piškot, citrónový piškot, red velvet, pistácie, korpus s černým pivem, perník, skořice, mandle, mrkev, kokos, mák, levandule

Veškeré ALERGENY na vyžádání. 🙂

Na dorty lze objednat i zápich či svíčky s čísly. Písmeno či číslice vychází zhruba na 50 Kč, jelikož jsou na míru.

Dvoupatrové dorty:

Mini 18/12 cm Ø ( cca 14 porcí)                    od 1 600 Kč
Midi 24/18 cm Ø (25 porcí a více)                 od 2 550 Kč
Maxi 22/28 cm Ø (35 porcí a více)                od 3 550 Kč

Třípatrové dorty:

Vyrábím na míru dle individuálních přání zákazníka. Nejmenší třípatrový dort má zhruba 40 porcí a stojí od 4 600 Kč. Ceny dortů jsou však individuální, takže se stačí pouze ozvat a vše společně můžeme dohodnout na osobní schůzce a vymyslet vše do posledního detailu k vaší spokojenosti.

 

 

Dorty lze vyrobit i v bezlepkové variantě. Ceník na vyžádání.

Při objednávce je třeba uhradit 50% zálohu, která je nevratná.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek